- Innenleuchten
Idd-ID-4724-02 detail výrobku
| AUSTIN LED 48W 4000K chromová lampa | |
| Barva pouzdra | chrom + mléčné sklo |
| DODÁVKY | 220-240 V 50Hz AC |
| POWER | 48 W |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4000K NW |
| Světelný tok | 5000 lm |
| Životnost světelného zdroje | 30 000 hodin |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Zdroj světla | Trvale instalované, nevyměnitelné LED diody |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Ochrana před úrazem elektrickým proudem | IP20 |
| Rozměry | 590x590x125 mm |
| MATERIÁL | difuzor - plast, kryt - hliník |
| Maximální provozní teplota | -25~45 °C |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí. | 15 000x |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 91 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
41,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 45,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 45,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
