- Spezielle Leuchten
Fgr-s-34004 detail výrobku
| Přenosný nabíjecí LED reflektor s funkcí powerbanky. Malé rozměry, robustní provedení, gumové kraje, prachotěsné provedení IPx4 je ideální kombinací vlastností pro přenosné pro pracovní světlo, jenž najde uplatnění jak v domácnosti tak kempingu a jiných aplikacích nezávislých na elektrické síti. Specifikace • 17W COB LED • přichycení magnetem • 1000 lumen • volba režimu svícení - 100% / 30% / SOS blikání Doba svícení na jedno nabití: 3hod. (režim 100%) • životnost LED až 25 000hodin • integrované Li-ion akumulátory 4400mAh • doba nabíjení 3,5hod • LED indikace stavu vybití akumulátoru • počet nabití akumulátoru až 500 cyklů • funkce Power banky • stupeň krytí IPx4 • otočný držák je součástí svítidla • součástí USB kabel | |
| Leuchtmittel, Typ | LED |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 17 W |
| IP Schutzart | 4 |
| Länge | 122 mm |
| Breite | 38 mm |
| Höhe | 165 mm |
| Lichtstrom | 1000 lm |
| Leuchtmittel inklusive | |
| Do vlhkého prostředí | ANO |
| Použití | Outdoor |
| Energetická třída | G |
Liefertermin 10.1.
Superpreis
29,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 34,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 34,30 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
