- Trafo, Vorschaltgerät
Idd-ID-3034 detail výrobku
| Elektronická konstrukce zajišťuje vysokou odolnost proti kolísání síťového napětí a zejména proti impulzním napěťovým špičkám. To je velmi důležité pro ochranu LED a dalších komponent citlivých na přepětí. Výstupní napětí 12 V je bezpečné pro lidské použití. | |
| IP Schutzart | 67 |
| Síťové napětí AC | AC 110 -240 V |
| Frekvence střídavé sítě | 50Hz |
| Stabilizované výstupní napětí DC | 12 V |
| Trvalý výstupní výkon max. | 10W |
| Výstupní proud max. | 0,83A |
| Provozní teplota | -20°C÷75°C |
| Způsob přeměny energie | Pulzní měnič |
| Zabezpečení | přetížení (OCP), přepětí (OVP), zkrat (SCP), tepelné (OTP). |
| Způsob připojení | délka kabelu cca 10 cm |
| Typ bydlení | plastové pouzdro |
| Vnější rozměry | průměr 50 mm x 22 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 381 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
4,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 4,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 4,85 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
