- Rabalux LiTrack 24V
Rab-70112 detail výrobku
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line05N pro kolejnicový systém osvětlení se doporučuje pro ty, kteří hledají svítidlo s moderním vzhledem, ale také s praktickým a flexibilním použitím. Tento model účinně slouží individuálním potřebám uživatele, neboť kolejnicové řešení umožňuje měnit polohu podle potřeby v rámci vytvořeného kolejového systému. Stropní svítidlo má podlouhlý zaoblený tvar, černé tělo z hliníku a bílé stínítko z plastu. Jeho zabudovaný zdroj světla vyzařuje přirozené bílé světlo, takže je ideální volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Díky LED technologii, energeticky úspornému provozu a dlouhé životnosti je kolejnicová svítilna ještě atraktivnější. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 24 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Breite | 220.0 mm |
| Höhe | 30.0 mm |
| Lichtstrom | 650 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 15000 h |
| Abstrahlwinkel | 120 ° |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 10 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
17,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 21,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 21,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
