- Rabalux LiTrack 24V
Rab-70125 detail výrobku
| Bodové svítidlo Rábalux LiTrack Spot03V pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají inteligentní svítidlo, které lze přizpůsobit měnícím se potřebám uživatele. Kolejnicové řešení umožňuje tento model kdykoli přesunout na jiné místo v kolejovém systému, přičemž světlo lze flexibilně ovládat pomocí pohyblivé hlavy. Lampa má zabudovaný zdroj světla, jehož jas lze nastavit pomocí aplikace v telefonu a teplotu barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Válcovité tělo svítidla je vyrobeno z hliníku v černé barvě a je doplněno průhledným plastovým stínítkem. Integrovaná LED technologie zaručuje dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz. Stropní bodové svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| mit Dimmer | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 2700-5500 K |
| Spannung | 24 V |
| Wattage | 5 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Breite | 115.0 mm |
| Höhe | 120.0 mm |
| Durchmesser | 33.0 mm |
| Lichtstrom | 330 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 15000 h |
| Abstrahlwinkel | 24 ° |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 15 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
28,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 36,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 36,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
