- Badleuchten
Rab-75043 detail výrobku
| Koupelnové nástěnné svítidlo Rabalux Zain je doporučeno těm, kteří chtějí doplnit svou moderní koupelnu funkčním osvětlením. Svítidlo nad zrcadlo má krytí IP44, takže je bezpečné pro použití ve vlhkých prostorách. Celá lampa je vyrobena z plastu, se základnou v černé barvě a bílým válcovým stínidlem. Toto praktické svítidlo může být namontováno přímo na zrcadlo, čímž poskytne efektivní pomoc při ranní i večerní hygieně. Nástěnná lampa má zabudovaný LED světelný zdroj, který vyzařuje přirozené bílé světlo a vytváří čistý, moderní efekt. LED technologie zajišťuje energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 6 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Breite | 400.0 mm |
| Höhe | 30.0 mm |
| Tiefe | 50.0 mm |
| Lichtstrom | 590 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 20000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 35 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
12,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 16,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 16,25 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
