- Außenleuchten
Rab-75073 detail výrobku
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Shaun Plus s moderním, minimalistickým designem a plochým, kulatým tvarem se přirozeně hodí pod jakýkoli přístřešek či na fasádu. Bílé plastové tělo a opálově bílý difuzor zajišťují rovnoměrné osvětlení, zatímco integrovaný LED zdroj světla nabízí energeticky úsporný provoz s dlouhou životností. Konstrukce odolná proti stříkající vodě a prachu je spolehlivou volbou pro vchodové prostory, krytou terasu, balkon nebo před garáž. Snadno čistitelný povrch a rychlá montáž zaručují praktické používání. Jeho čistý a nenápadný vzhled decentně doplňuje okolní prostředí a poskytuje jisté, pohodlné osvětlení. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 30 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Durchmesser | 300.0 mm |
| Lichtstrom | 3000 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 20000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 25 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
14,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 19,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 19,15 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
