- Außenleuchten
Rab-75077 detail výrobku
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Shaun Plus se svým moderním a čistým designem představuje nenápadný, ale elegantní doplněk pro fasádu domu a zastřešené venkovní prostory. Jeho zlatavé, odolné plastové tělo doplňuje bílé, opálové plastové stínítko; plochý, kulatý tvar se skvěle hodí i do prostor s nižším stropem. Vestavěný LED světelný zdroj zajišťuje rovnoměrné a příjemné osvětlení – ideální pro vchodové prostory, přístřešky, kryté terasy, balkony nebo předsíně garáží. S krytím IP44 je chráněno proti stříkající vodě, a proto spolehlivě funguje i za proměnlivého počasí. Snadná montáž, nenáročná údržba a trvanlivý, moderní styl pomáhají vytvořit jednotné a praktické venkovní osvětlení. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 7 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Durchmesser | 120.0 mm |
| Lichtstrom | 660 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 20000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 25 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
4,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,10 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
