Mil-376084 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,114 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,115 kg |
| POWER | 1.5W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11 |
| Hloubka (mm) | 19 mm |
| VÝŠKA (mm) | 290 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 37 |
| Hloubka balení (cm) | 4 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40.0000 |
| ŠÍŘKA (mm) | 22 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,3 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 85 lm |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | PVC |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
7,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
