Mil-378103 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,54 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,95 kg |
| POWER | 1xE27 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 220 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 24 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 300-900 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 450 mm |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 52 |
| Hloubka balení (cm) | 52 |
| LAMP FAMILY | BETA |
| barva | BÍLÁ / ZLATÁ |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
53,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 58,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 58,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
