Mil-379324 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| POWER | 1xE14 max 40W LED |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,3 kg |
| NOVINKY | 24 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,5 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 400 mm |
| Hloubka (mm) | 400 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 400 mm |
| Hloubka balení (cm) | 45 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 45 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 550-1650 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 6450 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 66.5 |
| LAMP FAMILY | ARONA |
| barva | BÍLÁ + RATTAN |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| VÝŠKA (mm) | N/D |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | RATAN + KOV + SKLO |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 23 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
128,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 143,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 143,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
