Mil-379795 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,308 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,338 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 120 |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝŠKA (mm) | 1200 mm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15 000h |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 2.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 25 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30.0000 |
| POWER | 36W |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3200lm |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 74,8 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| HMOTNOST BALENÍ | 9,9 kg |
| LAMP FAMILY | BATTEN |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PC + hliník |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Auf Lager 3 Stck - sofort zur Absendung, nächste 100 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 6-14 tage.
Superpreis
8 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
