Mil-380434 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,085 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,095 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 100lm |
| ÚHEL SVĚTLA | 110°-120° |
| VÝŠKA (mm) | 16 mm |
| Hloubka (mm) | 180 mm |
| POWER | 1W LED DIODA |
| Hloubka balení (cm) | 20 |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3.5 |
| VOLTAGE | 3.7V |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| ŠÍŘKA (mm) | 42,5 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| CRI [RA] | 80 |
| HMOTNOST BALENÍ | 9,8 kg |
| MATERIÁL | ABS+PC |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | N/D |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| LAMP FAMILY | DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI |
| DODÁVKY | Polymerová baterie Li-on |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
7,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 7,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 7,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
