Mil-380686 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 17 |
| NOVINKY | 25 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 4,4 kg |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 5,5 kg |
| Hloubka balení (cm) | 51 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 51 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 6 |
| POWER | 6xE14 max. 40W LED |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| LAMP FAMILY | MILANO |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Lagerhaus - Lieferant 41 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
248,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 276,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 276,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
