Mil-380752 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,75 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 135 mm |
| POWER | 1xE27 |
| NOVINKY | 25 |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,2 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 76 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 76 mm |
| Hloubka (mm) | 76 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| Hloubka balení (cm) | 8.5 |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 81 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 9 |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| LAMP FAMILY | HARLEM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
23,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 26,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 26,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
