Tkl-18078 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Zdroj světla | E27 |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Maximální výkon LED | max. 1W LED |
| Teplota K | 3000K |
| Světelný tok lm | 54 lm |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| DIMMABLE | NE |
| CRI | >80 |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| BARVA SVĚTLA | WARM |
| Délka lampy | 45 mm |
| šířka lampy | 45 mm |
| výška lampy | 87 mm |
| Délka krabice | 230 mm |
| Šířka krabice | 230 mm |
| Výška boxu | 100 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,034 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,044 kg |
| Životnost LED | 12500 h |
Lagerhaus - Lieferant 2273 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
1,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
