Tkl-10697 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Typ svítidla | Železniční systémy |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | BLACK |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Moderní |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Kód stínidla | 8984 |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Další funkce | Lze namontovat kdekoli|Možnost přemístění světelných bodů |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Délka lampy | 200 mm |
| šířka lampy | 200 mm |
| výška lampy | 2100 mm |
| Délka krabice | 250 mm |
| Šířka krabice | 250 mm |
| Výška boxu | 250 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,36 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,800 kg |
Lagerhaus - Lieferant 10 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
27,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 32,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 32,10 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
