Tkl-16136 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| SLATE Kolekce SLATE přitahuje pozornost svou lehkostí a neokázalou formou. Každá lampa je jemnou hrou tvarů - kovový disk obklopuje kulovité mléčné stínidlo a vytváří tak světelný efekt harmonie. Je to osvětlení, které nekřičí, ale buduje náladu - jemné, elegantní a plné charakteru. Řada SLATE zahrnuje závěsná svítidla, stropní svítidla a podlahové modely, s nimiž snadno navrhnete ucelený, ale nemonotónní interiér. Podlahové verze se dvěma koulemi upoutají pozornost jako socha, zatímco závěsná a nástěnná svítidla dokonale zdůrazní geometrii prostoru. Dostupné barvy - černá, sabia, cihlová, zelená a nová elegantní bronzová - umožňují sladit svítidla s různými náladami a materiály: od surového betonu po teplé dřevo. SLATE je světlo, které vytváří atmosféru - atmosférické, měkké a přitom precizně navržené. Nejenže osvětluje, ale také doplňuje interiér jako dobře zvolený detail. | |
| Typ svítidla | Stojací lampa |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Délka lampy | 300 mm |
| šířka lampy | 300 mm |
| výška lampy | 1600 mm |
| Délka krabice | 320 mm |
| Šířka krabice | 850 mm |
| Výška boxu | 250 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 3,59 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 4 530 kg |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Zdroj světla | G9 |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Styl lampy | Classic|Loft |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| CRI | Nepoužije se |
| Přední barva | BLACK |
Lagerhaus - Lieferant 2 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
145,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 171,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 171,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
