Mil-389146 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,20 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,26 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11 kg |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 120 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14.5 |
| VÝŠKA (mm) | 190 mm |
| POWER | 1xAR111 GU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21.5 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 25 mm |
| Hloubka balení (cm) | 4.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40.0000 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUGAR |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø120 mm |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
16,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 17,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 17,80 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
