Mil-389167 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,24 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,27 kg |
| VÝŠKA (mm) | 200 mm |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 25 |
| Hloubka (mm) | 35 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 mm |
| VOLTAGE | 48V |
| Hloubka balení (cm) | 6.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 630lm |
| POWER | 7W LED |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETICKÝ 20MM |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 58 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
32,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 36,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 36,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
