Mil-389509 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,93 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,05 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10 |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,1 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12 |
| VÝŠKA (mm) | 145 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| NOVINKY | 24 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 4 |
| POWER | 4xGU10 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 58 mm |
| Hloubka (mm) | 58 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 75 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 76 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | VOLF |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
34,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
