Mil-389518 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,371 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,37 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 100 |
| ŠÍŘKA (mm) | 1000 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| VÝŠKA (mm) | 20 mm |
| NOVINKY | 24 |
| Hloubka balení (cm) | 3.5 |
| Hloubka (mm) | 35 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,1 kg |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
5,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
