Mil-389566 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,051 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,05 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 10-1010 mm |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| Hloubka (mm) | 30 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 45 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,5 kg |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
2,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
