Rab-70108 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Stropní bodové svítidlo Rábalux LiTrack Spot07W pro kolejnicový systém osvětlení se doporučuje těm, kteří očekávají moderní vzhled a svítidlo, které se přizpůsobí jejich individuálním potřebám. Díky kolejnicovému řešení lze toto LED bodové světlo flexibilně přemísťovat v rámci stávajícího kolejnicového systému a jeho světlo lze nasměrovat podle potřeby pomocí pohyblivé hlavy svítilny. Je ideální do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny, kde osvětlí vaše okolí teplým bílým světlem. Menší úhel vyzařování umožňuje koncentrované osvětlení, díky čemuž je svítidlo ideální pro zvýraznění konkrétních detailů v místnosti. Kulovité tělo svítidla je vyrobeno z černého hliníku s bílým plastovým stínítkem. Integrovaná LED technologie zaručuje dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 3000 K |
| Spannung | 24 V |
| Wattage | 5 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Breite | 115.0 mm |
| Höhe | 120.0 mm |
| Durchmesser | 60.0 mm |
| Lichtstrom | 400 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 15000 h |
| Abstrahlwinkel | 24 ° |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 30 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
23,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 30,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 30,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
