Rab-77145 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
|
Dekorativní venkovní lampa Rabalux Funes je ideální volbou pro ty, kteří mají rádi severský styl a designová světla s širokou funkčností. Tato venkovní stolní lampa je vyrobena z plastu v modré barvě s bílým stínidlem. Láhevovitý tvar lampy je doplněn držadlem s imitací kůže, které usnadňuje její přenášení. Designová lampa ve stylu lucerny má IP ochranu, takže je bezpečná pro použití na terase nebo v zahradě. Je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem, jehož jas a teplotu barvy lze nastavit pomocí dotykového spínače. Má vestavěnou baterii, která se nabíjí 3 hodiny přes USB-C kabel a na jedno nabití funguje až 10 hodin. Díky LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností. |
|
| mit Schalter | |
| mit Dimmer | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 2800, 4000, 6500 K |
| Spannung | 5 V |
| Wattage | 3 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Höhe | 190.0 mm |
| Durchmesser | 80.0 mm |
| Lichtstrom | 120 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 25000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 50 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
18,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 24,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 24,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
