Rab-75071 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Stropní venkovní svítidlo Rábalux Shaun Plus nabízí díky svému čistému, kulatému tvaru a zcela bílému plastovému tělu nenápadný, moderní vzhled pro fasády a kryté venkovní prostory. Je vybaveno vestavěným LED zdrojem, zatímco opálově bílý difuzor vyzařuje rovnoměrné světlo s přirozeným nádechem, ideální pro osvětlení vchodu, terasy, balkonu nebo přístřešku. Díky krytí IP44 je spolehlivě chráněno proti stříkající vodě a prachu. Nízký profil, snadná montáž a odolné materiály z něj dělají praktickou a trvanlivou volbu pro dlouhodobé použití. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 7 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Durchmesser | 120.0 mm |
| Lichtstrom | 660 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 20000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 25 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
3,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 4,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 4,85 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
