Rab-75079 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Shaun Plus přináší moderní, čistý design doplněný elegantním zlatým lemem, který zvýrazní atmosféru fasády i krytých venkovních prostor. Jeho plochý kulatý tvar nenápadně přiléhá ke stropu a bílé plastové stínidlo zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Díky vestavěné LED technologii je svítidlo energeticky úsporné a zaručuje spolehlivý provoz po dlouhou dobu. Odolné plastové tělo se snadno čistí a je praktickou volbou pro každodenní použití. Díky ochraně proti stříkající vodě se skvěle hodí k osvětlení vchodů, přístřešků, krytých teras nebo balkonů, ale harmonicky zapadne i do moderních interiérů – například do předsíní či chodeb. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 30 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Durchmesser | 300.0 mm |
| Lichtstrom | 3000 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 20000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 25 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
16,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 21,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 21,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
