Rab-77071 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Venkovní zapichovací svítidlo Rábalux Tornio v moderním, minimalistickém designu a s antracitovým hliníkovým tělem je elegantním doplňkem každé zahrady. Jeho válcová hlava s čirou akrylátovou vložkou usměrňuje světlo tak, aby poskytovala čisté a cílené osvětlení podél cestiček, květinových záhonů, rostlin nebo u vchodu. Zapichovací hrot umožňuje rychlou a flexibilní instalaci a odolná konstrukce zajišťuje spolehlivé použití i za nepříznivého počasí. Díky patici GU10 si můžete vybrat libovolný světelný zdroj – svítidlo bez problémů funguje i s LED žárovkou. Ideální volba pro okolí terasy, označení zahradních cest nebo vytvoření příjemného náladového osvětlení. Dodáváno bez světelného zdroje. | |
| Material | aluminium |
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 230 V |
| IP Schutzart | 54 |
| Höhe | 545.0 mm |
| Durchmesser | 60.0 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 25 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
27 €
Empfohlener Verkaufspreis: 34,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 34,60 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
