Rab-77207 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| Venkovní stojací lampa Rábalux Tamarite vnese do zahrady i podél příjezdových cest moderní, čistý vzhled. Její antracitové kovové tělo v kombinaci s bílým plastovým stínidlem tvoří nadčasovou dvojici, přičemž jemně spirálovitě žebrovaný povrch dodává svítidlu osobitý charakter. Vestavěné LED světlo poskytuje rovnoměrné a příjemné osvětlení chodníků, příjezdových cest, vchodů i teras, čímž zlepšuje přehlednost a bezpečnost po setmění. Odolná konstrukce si poradí s povětrnostními vlivy, takže lampa spolehlivě funguje i ve venkovním prostředí. Zahradní sloupek tak navíc působí jako nenápadný, ale dekorativní prvek. Skvělá volba pro moderní venkovní osvětlení. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 54 |
| Höhe | 610.0 mm |
| Durchmesser | 195.0 mm |
| Lichtstrom | 800 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 30000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
101,50 €
Empfohlener Verkaufspreis: 130,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 130,10 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
