- Ventilatoren
Mil-375775 detail výrobku
| Pro ty, kteří pracují převážně u počítače, je velmi zajímavý model stolního ventilátoru. Jeho kompaktní rozměry umožňují umístit jej například přesně na stůl, komodu nebo skříň. Díky své mimořádné přenosnosti jej lze snadno přemístit a kdekoli nastavit. Zařízení se mimořádně snadno používá, nevyžaduje žádnou složitou montáž a navíc zajišťuje opravdu vynikající účinnost . Stolní ventilátor od společnosti Eko-Light bude ozdobou vaší domácnosti nebo kanceláře. Nejenže poskytne potřebné osvěžení, ale také dobře vypadá. Jeho výkon (15 W) hraje v horkých dnech důležitou roli. Má dva režimy rychlosti, které lze nastavit podle vašich potřeb. Jeho nejdůležitější funkcí je možnost provádět otáčky. Díky tomu je vítr rovnoměrně rozváděn po celé místnosti. Masivní nožičky zajišťují stabilní nastavení. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,93 kg |
| Hloubka balení (cm) | 15.5 |
| POWER | 15W |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 20.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 200 mm |
| Hloubka (mm) | 210 mm |
| VÝŠKA (mm) | 310 mm |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
15,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 16,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 16,70 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
