- Kinderleuchten
Mil-375838 detail výrobku
|
"Nástěnné svítidlo OWL 245 od společnosti MiLAGRO je vyrobeno z velmi kvalitního a bezpečného plastu. Tento model má jeden světelný bod LED, který je zcela vyměnitelný, což je pro tento model velkou výhodou. Závit použitý pro toto svítidlo je G9. Maximální příkon tohoto modelu je 6 W. Tato hodnota odpovídá žárovkovému světelnému zdroji o výkonu 40 W. Nástěnné svítidlo o šířce 15 cm a výšce 26 cm je popsáno stupněm krytí IP20. Moderní nástěnné svítidlo OWL 245 představuje originální způsob, jak vytvořit zajímavý doplněk do dětského pokoje. Neutrální barevné provedení - béžová a hnědá - se bude skvěle hodit ke dřevu, béžové a bílé barvě a kruhové svítidlo připomínající sovu sedící na větvi vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. Lampa vypadá skvěle v sadě se závěsnými svítidly z kolekce OWL. Na lampu OWL 245 se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců. " |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | G9 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,4 kg |
| Hloubka (mm) | 150 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 150 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 150 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 17 |
| Hloubka balení (cm) | 17 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 170 mm |
| POWER | 1xG9 max. 6W LED |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| VÝŠKA (mm) | 260 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | OWL |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
24,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 27,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 27,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
