- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-389509 detail výrobku
| Objevte novou éru osvětlení s naší exkluzivní kolekcí Volf. Ponořte se do světla, které nejen osvětlí místnost, ale také definuje styl a eleganci. Spoty Volf jsou k dispozici ve variantách 1x, 2x, 3xGU10 a ve třech úžasných barvách: černé, zlaté a bílé. Každé svítidlo je vyrobeno z nejkvalitnějšího hliníku, který zaručuje odolnost a moderní design. Na důkaz naší důvěry v kvalitu nabízíme na každé svítidlo až pětiletou záruku. Kolekce navíc obsahuje svítidla Tracklight určená do kufru, takže si každý může přizpůsobit osvětlení svým individuálním potřebám. Svítidla Volf splňují normu IP20, takže jsou ideální pro použití v interiéru. Součástí kolekce jsou také sady Volf Track 1,5 m, které jsou k dispozici ve třech elegantních barvách: černé, bílé a zlaté. Jsou ideální do obývacího pokoje. Tyto sady nejenže osvětlí váš prostor, ale stanou se také módním dekorativním prvkem, a navíc je jejich instalace bezproblémová. Změňte světlo ve svém domově a objevte potenciál moderního osvětlení se svítidly Volf Track. Je to víc než jen světlo - je to vyjádření vašeho stylu a vkusu. Ponořte se do elegance a funkčnosti naší kolekce ještě dnes! | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,93 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,05 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10 |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,1 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12 |
| VÝŠKA (mm) | 145 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| NOVINKY | 24 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 4 |
| POWER | 4xGU10 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 58 mm |
| Hloubka (mm) | 58 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 75 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 76 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | VOLF |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
34,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
