- Decken- und Wandleuchten
Idd-ID-9067 detail výrobku
| Dvoustranné nástěnné svítidlo s integrovanými LED diodami s nastavitelným úhlem osvětlení. Kombinace kvalitního zpracování a úžasného designu. Svítidla jsou ideální pro moderní interiéry i průmyslové interiéry. Zvýšený stupeň ochrany proti stříkající vodě z jakéhokoli směru a ochrana proti prachu předurčují nástěnné svítidlo také k montáži nejen do interiéru, ale také jako exteriérové osvětlení na terasy, balkony a fasády apod. | |
| Material | aluminium |
| Barva pouzdra | BLACK |
| DODÁVKY | 220-240 V AC |
| POWER | 2x16W |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4200K NW |
| Světelný tok | 2240 lm |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Nastavení úhlu světla | Ano |
| Zdroj světla | trvale integrované nevyměnitelné LED diody. |
| STUPEŇ OCHRANY | IP54 |
| Rozměry | 900 x 140 x 40 mm |
| Maximální provozní teplota | 45 °C |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Auf Lager 2 Stck - sofort zur Absendung, nächste 326 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 3-10 Werktage.
Superpreis
74,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 81,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 81,10 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
