- Decken- und Wandleuchten
Mil-378790 detail výrobku
| Hledáte dokonalé osvětlení pro okouzlující interiér? Nebo chcete, aby svítidla umístěná v interiéru plnila nejen praktickou, ale i dekorativní funkci? Kolekce moderních svítidel Luxuria dodá vašemu interiéru jedinečné kouzlo díky křišťálovým prvkům, které účinně lámou a odrážejí světlo. Jeho rozptýlením po celé místnosti vnesou do prostoru hřejivou a zároveň luxusní atmosféru. Rodina svítidel Luxuria je určena pro klasické i moderní interiéry - elegantní pracovnu nebo stylovou ložnici. Exkluzivní obývací pokoj doplněný křišťálovým lustrem působícím jako šperk se stane skutečnou ozdobou vašeho domova. Luxuria - kolekce působivých křišťálových svítidel Kolekce Luxuria se skládá ze tří typů osvětlení: nástěnného svítidla, plafonu a lustru v matném zlatém provedení. Udržované ve stejném stylu, barvách a tvarech krystalů umožňují zachovat jednotný design v různých místnostech. Křišťálové nástěnné lampy rozmístěné po obou stranách postele budou přes den luxusním akcentem, zatímco večer se promění v dokonalý rozptýlený a relaxační zdroj světla. Křišťálové prvky odrážejí nejen umělé světlo žárovky, ale také přirozené denní světlo a vytvářejí s jeho pomocí třpytivé odlesky, které dodávají místnosti kouzlo, i když lampa nesvítí. Pokud hledáte neobvyklou dekoraci do okouzlujícího interiéru, bude vám světlo Luxuria dokonale vyhovovat. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| Hloubka (mm) | 160 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 2 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,6 kg |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 23 |
| ŠÍŘKA (mm) | 270 mm |
| VÝŠKA (mm) | 270 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 270 mm |
| POWER | 2xE14 40W |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,4 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 35 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Lagerhaus - Lieferant 4 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
124,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 138,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 138,20 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
