- Klassische Leuchten
Mil-378796 detail výrobku
|
Křišťálové lampy v moderním provedení Hledáte ideální osvětlení pro místnosti udržované ve stylu glamour? Nebo chcete, aby lampy umístěné v interiéru plnily nejen praktickou, ale i dekorativní funkci? Kolekce moderních svítidel Luxuria dodá vašemu interiéru jedinečné kouzlo díky křišťálovým prvkům, které účinně lámou a odrážejí světlo. Jeho rozptýlením po celé místnosti vnesou do prostoru hřejivou a zároveň luxusní atmosféru. Rodina svítidel Luxuria je určena pro klasické i moderní interiéry - elegantní pracovnu nebo stylovou ložnici. Exkluzivní obývací pokoj doplněný křišťálovým lustrem působícím jako šperk se stane skutečnou ozdobou vašeho domova. Luxuria - kolekce působivých křišťálových svítidel Kolekce Luxuria se skládá ze tří typů osvětlení: nástěnného svítidla, plafonu a lustru v matně zlaté barvě. Zachovávají stejný styl, barvy a tvary krystalů, takže umožňují zachovat jednotný design v různých místnostech. Křišťálové nástěnné lampy, rozmístěné po obou stranách postele, budou přes den poskytovat luxusní akcent, zatímco večer se promění v dokonalý rozptýlený a relaxační zdroj světla. Křišťálové prvky odrážejí nejen umělé světlo žárovky, ale také přirozené denní světlo a vytvářejí s jeho pomocí třpytivé odlesky, které dodávají místnosti kouzlo, i když lampa nesvítí. Pokud hledáte neobvyklou dekoraci do okouzlujícího interiéru, bude vám světlo Luxuria dokonale vyhovovat. |
|
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 10,6 kg |
| VÝŠKA (mm) | 1000 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 24 |
| Hloubka (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 51 |
| Hloubka balení (cm) | 51 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 8,9 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 9 |
| POWER | 9xE14 40W |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Lagerhaus - Lieferant 16 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
367,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 408,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 408,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
