Mil-378796 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 10,6 kg |
| VÝŠKA (mm) | 1000 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 150 mm |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 24 |
| Hloubka (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 51 |
| Hloubka balení (cm) | 51 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 8,9 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 9 |
| POWER | 9xE14 40W |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUXURIA |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Lagerhaus - Lieferant 16 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
367,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 408,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 408,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
