- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-405655 detail výrobku
| Bílé 30W LED svítidlo Slim Magnetic Track o délce 91 cm je řešením pro ty, kteří hledají jasné a rovnoměrné osvětlení v moderním stylu. Vyzařuje silný světelný tok 3220 lm, který účinně osvětluje velké prostory. Díky technologii Tuya CCT lze nastavit teplotu barev v rozmezí 3000-6000 K, což vám dává plnou kontrolu nad klimatem v interiéru. Díky magnetické montáži je použití svítidla velmi snadné a jeho minimalistické bílé provedení ladí se světlými stropy. | |
| CRI [RA] | ≥90 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,43 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,55 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| HMOTNOST BALENÍ | 21,5 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 24 mm |
| Hloubka balení (cm) | 25.5 |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| POWER | 30W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3220lm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA (mm) | 915 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 93 |
| MATERIÁL | HLINÍK + PC |
| barva | BLACK |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | NE |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
34,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 38,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
