- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-405712 detail výrobku
| Černý spínač ve tvaru T umožňuje rozdělení instalace do tří směrů. Je to řešení určené pro větší prostory, kde je třeba vést světlo v několika směrech současně. Poskytuje stabilní elektrické a mechanické spojení a zároveň umožňuje kreativní design osvětlení. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,02 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 1,4 kg |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 36 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 46 mm |
| VÝŠKA (mm) | 6 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 70 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
6,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,75 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
