Mil-376216 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,6 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,80 kg |
| Délka (mm) | 12 m |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Lagerhaus - Lieferant 1 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
85,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 94,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 94,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
