Mil-389215 -
Vollständiges Set ansehen
Das Set umfasst auch andere Produkte
Parametr:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,30 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,48 kg |
| POČET ZBRANÍ | 1 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10ks |
| ÚHEL SVĚTLA | 180 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 240lm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 300 mm |
| POWER | 3W LED |
| Hloubka (mm) | 40 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 40 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,58 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 50 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 700-1000 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| LAMP FAMILY | ZÁVĚSNÉ SVĚTLO |
Lagerhaus - Lieferant 20 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
33,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 36,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 36,80 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
