- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-405646 detail výrobku
| Lineární svítidlo o délce 61 cm v elegantní černé barvě je vhodnou volbou pro větší prostory, kde je zapotřebí silnější světlo a moderní design. 20W LED zdroj generuje světelný tok 2 100 lm, což zaručuje vysokou účinnost a rovnoměrné osvětlení prostoru. Díky širokému úhlu vyzařování 150° svítidlo dokonale distribuuje světlo a funkce Tuya CCT vám dává možnost nastavit barvu od 3000K do 6000K. Je vynikající volbou pro obývací pokoje, kanceláře nebo komerční prostory, kde je důležitá flexibilita a estetika. | |
| CRI [RA] | ≥90 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,38 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,3 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 150° |
| HMOTNOST BALENÍ | 15 kg |
| POWER | 20W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2100lm |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 24 mm |
| Hloubka balení (cm) | 25.5 |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 35000h |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 41.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| ŠÍŘKA (mm) | 615 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 63 |
| MATERIÁL | HLINÍK + PC |
| barva | BÍLÁ |
| VOLTAGE | DC24V |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
| DIMMABLE | NE |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
24,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 27,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 27,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
