- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-405745 detail výrobku
| Bílý 200W zdroj napájení 48V Slim Magnetic Track určený pro nejrozsáhlejší instalace. Jedná se o robustní a účinný napájecí zdroj, který bude dobře fungovat v komerčních i obytných prostorách s vysokými požadavky na osvětlení. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,38 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,5 kg |
| POWER | 200W |
| DODÁVKY | 230V 50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 24 mm |
| VOLTAGE | 24V |
| Hloubka (mm) | 26 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 270 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 30 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MAGNETIC SLIM |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
64,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 71,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 71,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
