- Strahler und Spots
Sol-SL.1042 detail výrobku
|
Jste fanouškem klasiky? Moderní, originální formy a surové materiály vás nijak zvlášť neoslovují? Pokud ano, pak by vás měla zaujmout kolekce BERG. Díky velmi jednoduchým tvarům a přírodnímu, teplému odstínu dřeva jsou tyto lampy mimořádně stylové. Skvěle se hodí do klasických, rustikálních interiérů, ale i do skandinávských dekorů, kterým dodají trochu tepla a útulného charakteru. Kolekce zahrnuje nástěnná a stropní svítidla dostupná v několika variantách: se 2, 3, 4 a 6 světelnými body. Díky tomu krásně osvětlí jak malou předsíň, tak větší prostor obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice.
|
|
| Fassung | GU10 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 12 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 800 mm |
| Breite | 200 mm |
| Höhe | 50 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Plafond |
| Barva | Přírodní dřevo |
| Provádění | Dřevo |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 1333.33 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 4 |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 19 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
99,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 129,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 129,15 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
