- Design Leuchten
Sol-SL.1206 detail výrobku
| Svítidla LEMME jsou moderní a zářivá ve své jednoduchosti. Méně zde znamená více - úsporná forma potěší a dodá prostoru charakter, ale nepřetěžuje ho. Svítidlo v sobě spojuje moderní přístup k designu, v němž nezáleží pouze na estetice, ale také na vysoké kvalitě provedení a zaměření na potřeby potenciálních uživatelů. Je ideální volbou pro milovníky minimalismu, pro které by svítidla neměla narušovat styl interiéru, ale pouze podtrhnout jeho atmosféru. | |
| Farbe | weiß |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 770 mm |
| Breite | 1250 mm |
| Höhe | 770 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Lustr |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 77 |
| Šířka (cm) | 77 |
| Výška (cm) | 125 |
| Čistá hmotnost (kg) | 2,6 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 3,6 |
| Typ závitu | GU10 |
| Maximální výkon (W) | 10W |
| Propojení | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tvar | trubka |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | svítí dolů |
| Barva kabelu | Bílá |
| Barva podhledu | Bílá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 123520.83 |
| Typ svítidla | Lustr 6 |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 19 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
127,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 166,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 166,05 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
