- Strahler und Spots
Sol-SL.1168 detail výrobku
| Svítidla LEMME jsou moderní a zářivá ve své jednoduchosti. Méně zde znamená více - úsporná forma potěší a dodá prostoru charakter, ale nepřetěžuje ho. Svítidlo v sobě spojuje moderní přístup k designu, v němž nezáleží pouze na estetice, ale také na vysoké kvalitě provedení a zaměření na potřeby potenciálních uživatelů. Je ideální volbou pro milovníky minimalismu, pro které by svítidla neměla narušovat styl interiéru, ale pouze podtrhnout jeho atmosféru. | |
| Farbe | schwarz |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 1000 mm |
| Breite | 200 mm |
| Höhe | 240 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Plafond |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 100 |
| Šířka (cm) | 24 |
| Výška (cm) | 20 |
| Čistá hmotnost (kg) | 1,4 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 1,9 |
| Typ závitu | GU10 |
| Maximální výkon (W) | 10W |
| Propojení | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tvar | trubka |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | řízení světelného výkonu |
| Barva podhledu | Černá |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 8000 |
| Typ svítidla | Strop 4 (pás) |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 3 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
74,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 97,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 97,15 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
