- Decken- und Wandleuchten
Mil-376417 detail výrobku
|
Řada SPLASH je moderní řada nástěnných svítidel polské značky MiLAGRO. Jedná se o čtyři typy svítidel - 100 cm, 80 cm, 60 cm a 40 cm dlouhá. Modely o délce 40 cm a 60 cm jsou k dispozici ve třech barevných variantách: bílé, černé a chromované, zatímco modely o délce 100 cm a 80 cm jsou k dispozici ve dvou barevných variantách: černé a chromované. Každý z nich je vyroben z kovu a plastu. Řada nástěnných svítidel SPLASH se vyznačuje oválnými liniemi a jednoduchým tvarem. Jsou ideální pro použití v koupelnách, kancelářských prostorách, ale i v obývacím pokoji nebo ložnici jako doplňkové osvětlení užitečné například při čtení nebo práci na počítači. Jejich moderní design dokonale ladí s moderními interiéry. Na řadu SPLASH se vztahuje dvouletá záruka výrobce. |
|
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,76 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,96 kg |
| POČET ZBRANÍ | 1 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1120lm |
| Hloubka balení (cm) | 14 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 5.5 |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,90 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 81 |
| barva | CHROM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| LAMP FAMILY | SPLASH |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78210 |
| Produkt nebyl zakoupen | Výrobek, který zákazník nezakoupil |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | Odstoupení od nabídky |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 1000 |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| KUSY, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ DODÁVKY | 1ks |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 20ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 120ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Film |
Lagerhaus - Lieferant 49 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
76,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 84,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
