- Moderne Leuchten
Mil-378943 detail výrobku
| Neobvyklý design a multifunkčnost v jedné lampě - Vítejte ve světě Twist Black! Twist Black je závěsná lampa, která vyniká krásným a neobvyklým designem. Je vyrobena z odolného hliníku a plastu a působí elegantně a moderně. Je k dispozici v černé barvě. Není to jen další lampa - je to inspirativní umělecké dílo, které vnese do každého interiéru jedinečný charakter. Díky použití vyměnitelného světelného zdroje ji snadno přizpůsobíte svým potřebám a preferencím. Twist Black je ideální volbou do různých prostor. Skvěle se hodí do moderního obývacího pokoje, kde se stane ústředním bodem a obohatí atmosféru interiéru. Skvělou práci odvede také jako výrazné kancelářské svítidlo, které vytvoří příjemné a inspirativní místo pro práci, a nezapomíná ani na recepci - kde jistě zazáří svým jedinečným šarmem a zanechá v návštěvnících nezapomenutelný dojem. Pokud hledáte svítidlo, které vybočuje ze standardních řešení, je Twist Black určeno právě vám. Vítejte ve světě svítidel Twist Black - kde se setkává jedinečnost a funkčnost, aby vám poskytla osvětlení na nejvyšší úrovni! | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,8 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 1110 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 112 |
| NOVINKY | 23 |
| VOLTAGE | 230V |
| Hloubka (mm) | 310 mm |
| Hloubka balení (cm) | 32 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 32 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3600lm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-1000 mm |
| POWER | 90W LED |
| MATERIÁL | HLINÍK + PLAST |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - 78181 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED LM |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
133,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 148,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 148,85 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
