- Decken- und Wandleuchten
Sol-SL.0768 detail výrobku
| Stropní svítidla VEGA jsou velmi stylová a budou vypadat skvěle v jakémkoli typu místnosti. Vyznačují se zajímavým univerzálním tvarem. Jsou to skvělá kvalitní stropní svítidla, která jsou nejen zdrojem světla, ale také zajímavým aranžérským prvkem místností. Díky tomu mají vynikající názory. Stropní svítidla VEGA vypadají obzvlášť dobře v místnostech, jako je kuchyň nebo koupelna, ale lze je s úspěchem použít i v předsíni, na staice, v ložnici a v dětském pokoji a pokoji pro mládež. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Glas / Stahl |
| Fassung | E27 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 15 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 600 mm |
| Breite | 250 mm |
| Höhe | 600 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 15000 |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 1 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
1 028,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1 335,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1 335,30 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
