- Küchenleuchten
Sol-SL.0134 detail výrobku
| Elegantní stropní svítidla z kolekce Horus byla vytvořena pro moderní interiéry a domy v avantgardním stylu. Stylová stropní svítidla a závěsná svítidla z této řady vynikají jednoduchou, vkusnou linií a originální formou. Velkou předností kolekce HORUS je její univerzálnost - představená svítidla se skvěle hodí do modernistických, skandinávských, loftových nebo moderních úprav. Vynikající kvalita a bezkonkurenční efekt pro nejnáročnější zákazníky. | |
| Fassung | E27 |
| Spannung | 220 V |
| Wattage | 15 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Barva | Šedá |
| Provádění | PVC |
| Výška zboží v centimetrech | 111 |
| Šířka zboží v centimetrech | 45 |
| Délka zboží v centimetrech | 45 |
| Rozměry podhledu | 8/8 cm |
| Rozměr stínidla | 45/11 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 37462.5 |
| Typ svítidla | Lampa wisząca 1 (45 cm) |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
115,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 150,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 150,05 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
