- Decken- und Wandleuchten
Sol-SL.1179 detail výrobku
| Svítidla PASTELO jsou synonymem moderního designu a všestranné funkčnosti. Tato stropní svítidla a nástěnná svítidla vyjádřená v minimalistickém geometrickém stylu snadno zapadnou do moderních i klasických interiérů. Řada PASTELO je velmi rozmanitá, od závěsných svítidel v mnoha konfiguracích a až s pěti světelnými zdroji až po širokou škálu materiálů - beton, dřevo a ocel v chromovaném nebo pozinkovaném provedení. Toto množství možností umožňuje dokonale přizpůsobit osvětlení vašim individuálním potřebám. Svítidla PASTELO se díky své flexibilitě skvěle hodí do různých prostor, ať už jako hlavní osvětlení v obývacím pokoji, nebo jako nenápadný čtecí koutek v ložnici. Jsou vyrobeny v Polsku z nejlepších materiálů, což zaručuje kvalitu a dlouhou životnost po dlouhá léta. Vyberte si svítidla PASTELO, aby interiér vašeho domova zářil elegancí! | |
| Farbe | gold |
| IP Schutzart | 20 |
| Länge | 25 mm |
| Breite | 500 mm |
| Höhe | 50 mm |
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. | |
| Garantie | 5 Jahre |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Záruka | 5 let |
| Délka (cm) | 2,5 |
| Šířka (cm) | 5 |
| Výška (cm) | 50 |
| Rozměr stínidla | 2,5/50 |
| Čistá hmotnost (kg) | 0,7 |
| Hrubá hmotnost (kg) | 0,85 |
| Typ závitu | G9 |
| Maximální výkon (W) | 8 |
| Propojení | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tvar | trubka |
| Styl | moderní |
| Funkčnost | světla se rozsvítí dolů |
| Země výroby | Vyrobeno v Polsku |
| Celková hmotnost v gramech | 104.17 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo 2 |
| Marken | SOLLUX LIGHTING |
Lagerhaus - Lieferant 16 Stck, Liefertermin Lieferung um den 15. Januar
Superpreis
47,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 61,50 €
Empfohlener Verkaufspreis: 61,50 €
Heute zum Schnäppchenpreis
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
